ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.01.2021 | 15:23

Андрій Райкович закликав кропивничан терміново прибрати автівки з узбічь

Андрій Райкович закликав кропивничан терміново прибрати автівки з узбічь

Як раніше повідомляв РК, сьогодні, 13 грудня, Кропивницький засипало снігом. Починаючи з 5 години ранку, сiм машин КП "Унiверсал-2005" посипали перехрестя дорiг, спуски, пiдйоми, шляхопроводи, небезпечнi дiлянки транспортних магiстралей протиожеледною сумiшшю. 

Однак комунальники не змогли максимально розчистити місто від снігу через значну кулькість припаркованих авто на узбіччях.

"Завершив об'їзд мiста. Випав снiг. Це – красиво. Але знов виявилися нашi "традицiйнi" проблеми: всi узбiччя дорiг зайнятi машинами ще з вечора. Тому наша комунальна технiка не змогла якiсно прибрати дороги, особливо тi, де курсує громадський транспорт.
Наголошую, якщо сьогоднi ввечерi машини знов залишаться на узбiччях, ситуацiя лише погiршиться. I ви ж самi будете нарiкати на роботу комунальникiв. Особливо, коли пасажирам доведеться вискакувати з громадського транспорту просто в кучугури снiгу, а не на почищенi територiї зупинок.
Прошу почути мене i до 19.00 прибрати увесь транспорт", – написав на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Андрій Райкович.

Також Райкович звернувся до працiвникiв патрульної полiцiї, аби ті були дiєвими партнерами у вирiшення цього питання i жорстко контролювати його.

Читайте також: Місцеві краєвиди: як засніжило Кропивницький

359 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.