ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.06.2019 | 16:23

Андрій Райкович: Ремонт по вулиці Василя Нікітіна – це не чиясь спонтанна забаганка, це вимога часу

Андрій Райкович: Ремонт по вулиці Василя Нікітіна –  це не чиясь спонтанна забаганка, це вимога часу

У Кропивницькому в рамках реконструкції арки на Новомиколаївці транспортне навантаження на вулиці Ельворті і Левитського планують суттєво зменшити. Від вулиці Коpоленка вулиця Левитського матиме одностоpонній pух. Транспорт же по вулиці Ельворті в напрямку Новомиколаївки рухатиметься до Братиславської і повертатиме на вулицю Василя Нікітіна. Для цього там планують здійснити капітальний ремонт. Міська влада вважає, що таким чином дороги будуть розвантажені, що значно поліпшить, як транспортне сполучення віддалених мікрорайонів із центром, так і якість пасажирських перевезень у місті загалом.

Однак, здавалося б, зацікавлені в ремонті мешканці однієї з вулиць –  категорично проти реставрації проїжджої частини по вулиці Василя Нікітіна.

Про це стало відомо сьогодні, 11 червня, під час третього засідання п’ятнадцятої сесії сьомого скликання міської ради Кропивницького.

Кропивничанка Тетяна Крикун із трибуни в сесійній залі заявила, що такий ремонт ні до чого хорошого не призведе. 

Один із доводів не на користь запланованих ремонтних робіт – мешканці вулиці не бажають, щоб під їхніми будинками їздили авто.

«Це старий мікрорайон, там будинки навіть не мають фундаментів, вони не витримають вібрації, спричиненої рухом транспорту проїжджою частиною. Крім того, наші будинки розташовані поряд із залізницею, кудою весь час курсують потяги. Не хочемо, щоб ще й великі авто додавали клопоту», – зазначила Тетяна Крикун.

Тож, вона запросила головного міського архітектора, аби  провів перевірку міцності будівель. 

Не можна пускати дорогою машини, на думку активістки, ще й тому, що «там гуляють мами з дітьми, поруч – школа і спортивний майданчик».

Міський голова Андрій Райкович наголосив, що він не повністю розуміє таку позицію щодо перспективи провести плановий ремонт по вулиці Василя Ніікітіна.

«Нині вона в поганому технічному стані і потребує ремонту. Ця вулиця не закрита для проїзду транспорту. Й інформація про те, що «звикли прогулюватися по ній» –  це не аргумент проти ремонтних робіт», – зауважив очільник міста.

І додав, що логістика в місті вибудовується не відповідно до чиїхось забаганок,  а згідно з планом розвитку міста.

«Арка» – це той об'єкт, що поліпшить логістику у Кропивницькому, розвантажить автопотоки, щоб не було, зокрема, і такого надмірного викиду шкідливих речовин у повітря в районі проїзду під залізницею. Ремонт і арки, і прилеглої території –  це не чиясь спонтанна забаганка. На сьогодні ціла команда професіоналів працює над питаннями логістики. Тому заплановано реконструкцію й окремих вулиць», –  підкреслив Андрій Райкович.

Він додав, що це вже не вперше політикани «намагаються баламутили людей». Подібна історія минулоріч мала місце на вулиці Тютюшкіна.  За тим же сценарієм, на думку міського голови, нині збурюють мешканців ще однієї вулиці з Новомиколаївки.

Андрій Райкович закликав депутата округу Сергія Капітонова роз’яснити виборцям, що ремонт дороги здійснять задля їхнього ж блага. 

Також очільник міста додав, що великоваговий транспорт, яким хтось лякає людей, узагалі має рухатися виключно поза містом. І нині юридичні служби вже готують відповідне рішеня міського голови.

367 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.