ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.06.2019 | 09:38

Андрій Райкович: Наступного року плануємо будівництво ще однієї багатоповерхівки. ФОТО

Андрій Райкович: Наступного року плануємо будівництво ще однієї багатоповерхівки. ФОТО

У Кропивницькому завершують будівництво багатоповерхiвки по вулицi Жадова. Про це йдеться на сайті міськради.

Вперше пiсля багаторiчної перерви будiвництво першого комунального житла розпочали наприкiнцi 2016 року. Пiдрядна органiзацiя виконала практично увесь запланований комплекс робiт. Учора, 7 червня, їхню якiсть проiнспектував мiський голова Андрiй Райкович.

Зараз будiвельники виконують роботи з благоустрою – кладуть бiля будинку тротуарну плитку. Начальник управлiння капiтального будiвництва мiської ради Сергiй Бiлокiнь розповiв, здати будинок в експлуатацiю можуть уже через кілька тижнiв.

"Плануємо здати багатоповерхiвку в експлуатацiю у кiнцi другої декади червня. Усi основнi роботи позаду. Скорiш за все ми встигнемо порадувати новоселiв до Дня Конституцiї", – зазначив посадовець.

Мiський голова також оглянув новi квартири.

"Будинок зробили із якiсних матерiалiв, за новiтнiми будiвельними технологiями. Роботи – у фiнальнiй фазi. Ми готуємось до того, щоб видавати ордери людям, якi стоять у черзi на отримання житла не один десяток рокiв. Переконаний, що жити у цьому будинку їм буде зручно та комфортно. 10 квартир ми видiлимо нашим медичним працiвникам, аби закрiпити їх у медичному просторi Кропивницького. На цьому мiська влада зупиняти житлове будiвництво не буде. Із наступного року ми плануємо поряд з цим будинком розпочати зведення нової багатоповерхiвки для громадян, що стоять на квартирному облiку", – пiдкреслив  Андрiй Райкович.

Загальна вартiсть будiвництва становить 24 мiльйонiв гривень. Проте остаточну суму будiвельники назвуть лише пiсля того, як усi роботи остаточно завершать.

433 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.