ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.08.2019 | 15:08

Андрiй Райкович: Будівництво арки слід пришвидшити, якщо треба – працюйте у три змiни

Андрiй Райкович: Будівництво арки слід пришвидшити, якщо треба – працюйте у три змiни

Сьогоднi, 13 серпня, мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович разом зі своїм заступником Олександром Мосiним та начальником управлiння капiтального будiвництва мiськради Сергiєм Бiлоконем перевiрили хiд та якiсть виконання реконструкцiї дорожнього покриття по вулицi Ельвортi з облаштуванням арки у залiзничному насипi. Про це йдеться на сайті міськради.

Початок асфальтування дороги пов’язаний iз оперативнiстю замiни труб каналiзацiйного колектора по вулицi Ельвортi. Комунальники практично завершили будiвництво нової магiстральної каналiзацiйної мережi, i вона вже працює у тестовому режимi. За iнформацiєю представникiв пiдрядної органiзацiї, залишилося лише перепiдключити двi точки, i колектор переведуть у штатний режим роботи.

"Слід значно пришвидшити темпи робiт. Якщо треба – працюйте у три змiни, але роботи повиннi виконуватися не лише якiсно, але й набагато швидше, бо люди надзвичайно чекають вiдкриття цiєї важливої для мiста магiстралi", – наголосив Андрiй Райкович.

Нині з боку «Ельвортi» будiвельники обкладають шлакоблоком портал арки, а зi сторони "Гiдросили" – бетонують його верхню частину. Також не припиняється зведення і пiдпорної стiни, що вiддiлятиме дорогу вiд тротуару.

Пiсля перевiрки мiський голова зазначив, що немає претензiй до якостi робiт будiвельникiв, але поставив завдання значно посилити темпи їх виконання.

636 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.