ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.11.2019 | 11:42

Андрій Балонь: Нині розглядають адмiнiстративний подiл Кiровоградщини на три райони

Андрій Балонь: Нині розглядають адмiнiстративний подiл Кiровоградщини на три райони

Голова Кiровоградської обласної державної адмiнiстрацiї Андрiй Балонь вивчає специфiку життя громад Кiровоградщини. Вiн уже поспiлкувався із мешканцями Бобринеччини та Компанiївщини, йдеться на сайті облдержадміністрації.

"Я вiдкритий до комунiкацiї i готовий до дiалогу з тими, хто має бажання дiйсно змiнювати життя на краще у найкоротшi термiни. Це не просто абстрактнi слова. Переконаний, що великi зрушення завжди починаються з малого, тому успiшною держава буде тодi, коли ми наведемо лад у невеликих мiстечках i селах. Тому фокус адмiнiстративної реформи полягає саме в посиленнi спроможностi територiальних громад", – вiдзначив Балонь.

Детальнiше вiн зупинився на перспективi змiн у роботi органiв виконавчої влади, представники яких будуть займатися реалiзацiєю державної полiтики в найрiзноманiтнiших галузях.

"Попередньо розглядають адмiнiстративний подiл Кiровоградщини на три райони – Кропивницьку, Олександрiйську та Новоукраїнську префектури. Таке рiшення зумовлене необхiднiстю посилення ролi мiсцевого самоврядування. Саме органи виконавчої влади будуть здiйснювати контроль за дотриманням законностi серед всiх мiсцевих мешканцiв", – відзначив очільник області.

Упродовж кiлькох тижнiв Андрiй Балонь знайомитиметься із життям й iнших населених пунктiв. Посадовець планує зустрiтися з мешканцями Гайворонського, Благовiщенського та Голованiвського районiв.

839 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.