ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.11.2020 | 14:36

Активну молодь Кіровоградщини запрошують взяти участь у всеукраїнському флешмобі

Активну молодь Кіровоградщини запрошують взяти участь у всеукраїнському флешмобі

Президент України Володимир Зеленський iнiцiював масштабний флешмоб для молодi Ukraine NOW. Про це йдеться на сайті ОДА.

«Переглянув вiдео про нашу сучасну Україну, про молодi поколiння свободи, народженi в незалежнiй країнi. Вiльнi, красивi, сильнi. Це та Україна, у яку я вiрю. А погляньмо, в яку Україну вiрить наша молодь!», – зазначив глава держави.

На iнiцiативу президента вiдреагував голова облдержадмiнiстрацiї Андрiй Назаренко. Вiн зауважив, що Кiровоградщина багата на талановиту, неординарну й успiшну молодь.

«Ми – столиця танцю, у нас дуже потужна команда спортсменiв, у нас багато молодих науковцiв. Ми неодноразово вражали i змушували заздрити всю Україну. Маємо гарний привiд знову заявити про себе – тож долучайтеся!», – зауважив Андрiй Назаренко.

У флешмобi Ukraine NOW можуть узяти участь усi охочi громадяни України вiком до 30 рокiв включно.

Правила участi:

– записати ролик тривалiстю до однiєї хвилини, у якому подiлитися своїми успiхами, розказати та показати, що означає саме для тебе бути українцем i як ти змiнюєш життя країни на краще;

– розмiстити вiдео на своїй сторiнцi у соцiальнiй мережi Facebook чи Instagram або надiслати на адресу: [email protected];

– у дописi тегнути сторiнку @UkraineNOW;

– поставити хештег #IamUkraineNow;

– поставити «лайк» допису про конкурс та пiдписатися на сторiнку @UkraineNOW.

Надiслати вiдеоролики для участi в конкурсi можна до 1 березня 2021 року. За результатами конкурсу журi обере 10 переможцiв. Вони отримають можливiсть зустрiтися та поспiлкуватися на найважливiшi теми з президентом у день 30-ої рiчницi незалежностi України.

Читайте також: У Кропивницькому провели акцiю з нагоди Дня гiдностi та свободи 

333 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.