ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.07.2020 | 18:00

Адвокати Кіровоградщини долучилися до спiвпрацi з системою безоплатної правової допомоги

Адвокати Кіровоградщини долучилися до спiвпрацi з системою безоплатної правової допомоги

У Кропивницькому пiдбили пiдсумки ХII конкурсу з вiдбору адвокатiв, яких залучають для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Київ та 24 областях. За результатами конкурсу 799 адвокатiв включенi до Реєстру адвокатiв, якi надають безоплатну вторинну правову допомогу. На сьогоднi у реєстрi загалом 7 553 адвокати.

Конкурс проходив вiдповiдно до  наказу Мiнiстерства юстицiї України вiд 17.01.2020 № 128/7 «Про проведення конкурсу з вiдбору адвокатiв, якi залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» з 20 сiчня по 23 червня 2018 року.

Для участi у конкурсi зареєструвалися 1009 адвокатiв, документи яких вiдповiдають встановленим вимогам. Дистанцiйний курс успiшно пройшли 916 адвокатiв, оцiнка за результатами його проходження формується автоматично.

Перший етап конкурсу пройшов без персональної участi адвокатiв. Конкурснi комiсiї розглянули документи адвокатiв та оцiнили за критерiями стажу адвокатської дiяльностi, наявностi або вiдсутностi застосування до них дисциплiнарних стягнень, а також результати проходження дистанцiйного курсу.

Нині цей конкурс мав свої особливостi, зумовленi встановленням карантину з метою запобiгання поширенню гострої респiраторної хвороби COVID-19. На початку березня конкурс був призупинений наказом Мiнiстерства юстицiї вiд 17.03.2020 № 661/7 i вiдновлений у червнi наказом Мiнiстерства юстицiї вiд 01.06.2020 № 1818/5.

Другий етап конкурсу проходив з 9 по 12 червня iз дотриманням карантинних обмежень. Вiн передбачав iндивiдуальнi спiвбесiди адвокатiв з конкурсною комiсiєю. Ключовим при оцiнюваннi готовностi адвокатiв до надання безоплатної правової допомоги стала їхня мотивацiя, а також емоцiйна врiвноваженiсть, комунiкабельнiсть та вмiння представити приклади надання правової допомоги.

За пiдсумками проходження дистанцiйного курсу, iндивiдуальних спiвбесiд iз конкурсними комiсiями в регiонах та з урахуванням наданих оригiналiв документiв 799 адвокатiв включенi до реєстру адвокатiв, якi надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Читайте також: Директорка одного із центрів правової допомоги Кіровоградщини розповіла про найскладніші справи 

279 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.