ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.02.2021 | 10:37

Адаптивний карантин на Кіровоградщині: що це означає та як навчатимуться школярі

Адаптивний карантин на Кіровоградщині: що це означає та як навчатимуться школярі

Відзавтра, 24 лютого, на всiй територiї України почне дiяти адаптивний карантин. відповідне рiшення ухвалив уряд.

"Як i влiтку, передбачається чотири рiвнi епiдемiчної небезпеки, кожен із яких має чiткi обмеження та критерiї визначення", – зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За словами мiнiстра охорони здоров’я Максима Степанова, постанова передбачає встановлення базового жовтого рiвня для всiєї країни.

Залежно від епідемічної ситуації на території України в цілому або на території окремих регіонів встановлюється "зелений", "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення.

Крім цього, на сайті міністерства освіти і науки оприлюднено рекомендації МОН для закладів загальної середньої освіти. Документ роз’яснює особливості роботи шкіл під час адаптивного карантину з 24 лютого і наголошує на пріоритетах роботи закладів у цей період.

Зокрема, забороняється:

  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом із підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50 % здобувачів освіти та персоналу закладу;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю здобувачів освіти з понад однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);
  • проводити масові (культурні, спортивні, наукові, освітні, професійні тематичні та інших) заходи за участю понад однієї особи на 4 метри квадратні площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50 % місць у кожному окремому залі.

МОН також рекомендує вжити невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров’я дітей та належну організацію освітнього процесу.

357 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.