ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

718 тис. гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у липні 2019 року на Кіровоградщині

 

Упродовж липня 2019 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа –97 га.

Дані земельні ділянки розташовані на територіях Гайворонського, Голованівського, Долинського, Онуфріївського, Петрівського, Устинівського районів, що використовуватиметься для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Хащуватської сільської ради Гайворонського району площею 5,0 га пасовищ, де стартова ціна піднялася до 184% від нормативної грошової оцінки, та становить 71,82 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у липні 2019 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 718 тис. гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

264 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.