ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

614 тисяч гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у вересні 2020 року на Кіровоградщині

 

Упродовж вересня 2020 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 8 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 103,36 га.

Ділянки розташовані на територіях Бобринецького, Новоархангельського, Олександрівського, Онуфріївського, Світловодського районів, що використовуватиметься для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межахКомбурліївської сільської ради Онуфріївського районуплощею 8,99 га ріллі, де стартова ціна піднялася до 114% від нормативної грошової оцінки та становить 252,012 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у вересні 2020 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 613,889 тис. гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

869 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.