ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

525 тисяч гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у жовтні 2018 року на Кіровоградщині

 

Упродовж жовтня 2018 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 12 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 108 га.

Дані земельні ділянки розташовані на територіях Бобринецького, Олександрівського, Компаніївського, Устинівського, Новоукраїнського, Онуфріївського, Світловодського районів. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки в адміністративних межах Рівнянської сільської ради Новоукраїнського району площею 8,48 га, де стартова ціна піднялася до 96,90% від нормативної грошової оцінки та становить 40,004 тисячі гривень,та на території Василівської сільської ради Онуфріївського району площею 18,26 га,де стартова ціна піднялася до 101,32% від нормативної грошової оцінки та становить 122,166 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у жовтні 2018 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 524,839 тис. гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

177 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.