ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

5,6 млн гривень отримали бюджети Кіровоградщини від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва в 2020 році

 

У 2020 році в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва до бюджетів Кіровоградської області надійшло 5,63 млн гривень. З них до обласного бюджету надійшло 1,4 млн грн, а на рахунки місцевих рад – 4,23 млн грн. На цей час на спеціальних рахунках місцевих рад накопичені надходження від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв становлять 24,039 млн грн (з урахуванням минулих періодів).

Найбільші суми акумульовані на рахунках місцевих рад Петрівського (7,8 тис. грн), Новомиргородського (8,13 тис. грн), Гайворонського (2,24 тис. грн) та Кропивницького (2,08 тис. грн) районів Кіровоградщини.

Вже використано 316,55 тис. грн, з них проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель 286,03 тис. грн; інші заходи 30,39 тис. гривень.

Довідково.

Відшкодуванню підлягають втрати сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників як основного засобу виробництва в сільському і лісовому господарстві внаслідок вилучення (викупу) їх для потреб, не пов’язаних із сільськогосподарським та лісогосподарським виробництвом.

Відповідно до статті 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв, використовують на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм і проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі заборонено.

652 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.