ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

26 мільйонів гривень надійшло до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок і прав на земельні ділянки у 2018 році

 

Торік продано органами місцевого самоврядування 39 земельних ділянок комунальної та державної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна загальною площею 6,46 га на суму 7,648 млн гривень.

Проведено 148 земельних торгів у формі аукціону, на яких продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування право на оренду 239 земельних ділянок загальною площею 3,669 тис.га. Загальна ціна продажу річної орендної плати – 18,779 млн грн, та продано 1 земельну ділянку у власність площею 0,003 га, ціна продажу якої склала 12,732 тис. гривень.

У тому числі Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області без залучення державних коштів проведено 103 земельні торги у формі аукціону, на яких продано право на оренду 173 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 3,254 тис.га . Загальна ціна продажу річної орендної плати - 16,006 млн грн.

Фактично до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки у 2018 році надійшли кошти в сумі 26,360 млн грн.  Це сприятиме покращенню соціально-економічного розвитку сільських територіальних громад. Кошти спрямовуватимуться на облаштування місцевої інфраструктури, модернізацію шкіл та лікарень, закупівлю пожежних машин тощо.

Прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області

237 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.