ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.01.2019 | 11:33

2,8 мільйона гривень фінансових санкцій застосували до суб’єктів господарювання Кіровоградщини протягом року

2,8 мільйона гривень фінансових санкцій застосували до суб’єктів господарювання Кіровоградщини протягом року

Протягом минулого року зарезультатами контрольно-перевірочної роботи та на підставі матеріалів правоохоронних та інших контролюючих органів до суб’єктів господарювання регіону, що здійснюють діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, застосовано 2 мільйона 807,4 тисячі гривень фінансових санкцій. Про це повідомили в прес-службі ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Найбільші суми сплачено за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін – понад один млн гривень; за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями – 544 тис. грн; за реалізацію алкогольних напоїв, тютюнових виробів з порушенням вимог статті 153 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР – 176,8 тис. грн; за зберігання алкогольних напоїв немаркованими марками акцизного податку, або з підробленими марками акцизного податку – 170 тис. гривень.

Крім того, за неподання (несвоєчасне) подання звітності по виробництву та обігу алкогольних напоїв нараховано 68 тис. грн фінансових санкцій.

На підставі матеріалів отриманих від правоохоронних органів до 31 суб’єкта господарювання застосовано 397,6 тис. грн фінансових санкцій за порушення законодавства в сфері обігу підакцизних товарів.

380 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.