ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.11.2020 | 11:26

16 днiв проти насильства: у Кропивницькому школярі долучилися до всеукраїнської акцiї. ФОТО

16 днiв проти насильства: у Кропивницькому школярі  долучилися до всеукраїнської акцiї. ФОТО

У рамках проведення всеукраїнської акцiї «16 днiв проти насильства» дитячо-юнацькi клуби КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубiв за мiсцем проживання» управлiння молодi та спорту спiльно з управлiнням освiти мiської ради Кропивницького дистанцiйно провели регiональний тур обласного конкурсу малюнкiв «Без насильства свiт стане кольоровим».

У конкурсi взяли участь вихованцi дитячо-юнацьких клубiв «Скiф», «Чайка», «Зоряний», учнi загальноосвiтнiх шкiл № 1, 2, 33, 16 та гiмназiй № 9, «Сокiл»i «Новомиколаївська».

«Зважаючи на карантиннi обмеження, коли i дiти, i дорослi все бiльше часу проводять удома у родинному колi, проведення конкурсiв запропонованого формату є дуже актуальним. Органiзатори акцiї сподiваються, що завдяки таким конкурсам вийде привернути увагу суспiльства до проблеми домашнього насильства», – зазначила заступниця начальника управлiння молодi та спорту мiськради Катерина Черкасська.

У своїх малюнках юнi кропивничани розкрили проблему цiннiсного ставлення до сiмейних традицiй, виховання почуттiв поваги i любовi до своєї сiм’ї. Малюнки виконанi на запропонованi теми: «Щасливий той, хто щасливий у себе вдома», «Батькiвськi руки мають обiймати», «Татусева донька», «Сiм’я – це простiр без насильства», «Я – за дитинство без насильства». Найкращi малюнки вiзьмуть участь в обласному турi конкурсу.

Читайте також: Добрі справи: у Кропивницькому кожен може допомогти онкохворим дiтям 

269 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.