ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.07.2020 | 13:02

15-річна кропивничанка здобула розряд на всеукраїнських змаганнях із кінного спорту. ФОТО

15-річна кропивничанка здобула розряд на всеукраїнських змаганнях із кінного спорту. ФОТО

Днями 15-річна кропивничанка Марія Зинов'єва посіла п'яте місце на всеукраїнських змаганнях із кінного спорту. Про це у коментарі РК розповіла тренерка дівчини Оксана Данилова.

"Маша розпочала займатися кінним спортом із 2017 року. Зокрема, тренувалася в Києві. Дівчина – дуже амбітна, і прагнула відразу досягати певних результатів. Тож вирішили взяти участь у змаганнях. Вони проходили у Дніпропетровській області. Хочу зазначити, що Марія дуже впевнено себе почувала на перших змаганнях. Пишаюся нею", – зауважила тренерка.

За словами пані Оксани, змагання тривали кілька днів. Щодня Марія випробовувала власні сили у різній висоті.

"Завдання було таке – подолати перешколи за певним маршрутом. Першого дня Маша підкорила 80 сантиметрів. Вона зачепила одну перешкоду, за що отримала 4 штрафних. Наступного дня долала висоту 90 сантиметрів разом із професійними спортсменами та аматорами. Дівчина чудово виконала завдання. У результаті – посіла п'яте місце та отримала третій розряд. В останній день запланована висота сягла метра. Взагалі, ми не покладали грандіозних надій на цей рівень. Крім того, Марія має поганий зір, і того дня трапилася певна ситуація, в якій дівчина вимушена була їхати без спеціальних лінз. Вона мені про це не повідомила перед виходом на манеж. Тож, вважайте, вона долала перешкоди "навпомацки". При цьому у Маші було всього кілька похибок", – додала Данилова.

За словами тренерки, у Марії – амбітні плани. Серед них – здобуття нових розрядів, а згодом і звання. Єдиною перешкодою є те, що у місті, на жаль, немає належних умов для занять професійним кінним спортом.

639 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.