ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Як презентували ресурсно-туристський потенціал Кіровоградської області. ФОТО

Як презентували ресурсно-туристський потенціал Кіровоградської області. ФОТО

У відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського, що в Кропивницькому, відбулася презентація серії туристських словників та монографії "Ресурсно-туристський потенціал Кіровоградської області".

Модератор заходу географ Андрій Домаранський надав слово заступникові голови обласної державної адміністрації Сергію Коваленку та керівниці департаменту ОДА Валентині Животовській, котрі розповіли про успіхи  краю в розвитку туризму на Кіровоградщині.

Автори книг Олександр Колотуха та Віктор Соколовський представили туристичні словники та монографію, в якій ідеться про географічні особливості області. В їх наукових працях оцінено ресурсно-туристський потенціал та рекреаційно-туристські ресурси області - природні, соціально-економічні, культурно-історичні. Виконано рекреаційно-туристське районування регіону. Визначені туристсько-краєзнавчі можливості області при здійсненні пішохідних туристських походів та з інших видів туризму, розглянуті методичні засади організації туристсько-краєзнавчої подорожі рідним краєм.

Насамкінець відбулося небайдуже обговорення важливої для Кіровоградщини теми. В заході прийняли участь викладачі та студенти Кіровоградської льотної академії, педуніверситету імені Володимира Винниченка, інших вишів  Кропивницького та любителі мандрівок.

Відділ краєзнавства розгорнув фотовиставку «Туризм нас єднає». Підготував виставку книг, присвячену заходу. Отримав книгу в подарунок і автограф від науковця Олександра Колотухи.

\

 Фото автора

377 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.