ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.01.2019 | 15:42

“Звичайне диво” потішило юних пацієнтів Кіровоградської обласної дитячої лікарні

“Звичайне диво” потішило юних пацієнтів Кіровоградської обласної дитячої лікарні

“Звичайне диво” завітало до Кіровоградської обласної дитячої лікарні. Дід Мороз, його вірна помічниця Снігуронька та симпатичне рожевеньке поросятко – символ нового року, завітали до кожної палати та привітали усіх діток, що вимушені були залишитись у новорічну ніч в лікарні. Про це РК повідомили в прес-службі ПриватБанку.

Радісний настрій, веселий сміх, святкові розваги та подарунки cтворили чарівну новорічну атмосферу у кожній дитячій обласній лікарні по всій країні завдячуючи клієнтам ПриватБанку та компанії MasterCard, що долучилися до вже традиційної акції “Звичайне диво”.

“Новий рік наступив, а разом з ним  – і наша найкрутіша акція, – розповідає Раїса Кілімниченко, керівник по просуванню послуг бюджетним організаціям Кіровоградської філії ПриватБанку. – Результати акції вражаючі! 71 444 учасників, сума зібраних коштів – 1 012 050 гривень, загальна сума благодійних внесків у грудні - 4 751 748 гривень. Для порівняння – минулого року до акції долучилися 61 тиссяча українців, які зібрали майже 780 тисяч гривень. Ми вдячні усім, хто допоміг нам створити справжнє диво і подарувати дітям віру у добро та добросердність”.

Наприкінці листопада благодійний фонд “Допомагати просто!” та MasterСard  розпочали акцію ”Звичайне диво”. Кожен клієнт, що зареєструвася в акції, здійснював покупки картками ПриватБанку, і після кожної транзакції  одна гривня автоматично зараховувалася на благодійний рахунок на допомогу хворим дітям.


186 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.