ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.04.2019 | 16:04

Жителів області запрошують вшанувати пам'ять героїв Холодного Яру

Жителів області запрошують вшанувати пам'ять героїв Холодного Яру

Програма 24-х Всеукраїнських вшанувань героїв Холодного Яру з нагоди 100-ліття всенародного повстання, яке почалося у квітні 1919 році у Холодному Яру. 

Субота, 13 квітня, села Івківці, Медведівка, Мельники.

Початок о 13 годині у селі Івківцях Чигиринського р-ну Черкаської області – покладанням квітів до пам’ятника Максимові Залізняку (скульптор Іван Гончар). У програмі також екскурсія в Zernolend та сходження на гору Семидубову, катання дітей на холодноярській тачанці та інше. Відповідальний – Назар Лавріненко, 067-476-25-26.

О 17 годині – покладання квітів до пам’ятника Максимові Залізняку у Медведівці. Одразу ж у Медведівському будинку культури розпочне роботу літературна сцена історичного клубу "Холодний Яр". Відбудеться презентація нових книжок, а саме: Михайла Колодзінського "Воєнна доктрина", Романа Коваля "Здолати Росію", Василя Ковтуна "Дорогою через Майдан", Марка Мельника "Жадання фронту". Відповідальний – Богдан Легоняк, 095-069-07-74, 047-30-95-33-1.

Неділя, 14 квітня, Мельники, Холодний Яр, Мотрин монастир, х. Буда, дуб Максима Залізняка.

О 10 годині – покладання квітів на могилу Василя Чучупака та на братську могилу холодноярців. Віддання вояцьких почестей загиблим. Слово шани співорганізаторів.
Об 11 годині – покладання квітів до пам’ятників героям Холодного Яру, поручникові Юрієві Городянину (Горлісу-Горському) та родині Чучупаків. 
Детальніше про інші події – за посиланням.

Понеділок, 15 квітня, села Розумівка, Соснівка, Цвітна, Чорноліска, Цибулеве.
Об 11 годині – вшанування братської могили козаків Чорного Ворона у Розумівці Олександрівського району Кропивницької області.
О 13 годині – покладання квітів до пам’ятника повстанцям у Соснівці.
О 13.45 – вшанування Пилипа Хмари та його козацтва у Цвітному.
О 15 годині – покладання квітів на могилу дружини і сина отамана Миколи Кібця-Бондаренка в Чорнолісці. Екскурсія до 300-літньої гайдамацької криниці. 
О 16 годині – лекція Євгена Букета "Марко Мамай – гетьман Ханської України". Поминальний обід.

443 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.