ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.03.2018 | 10:45

Жителі Вільшанського району ініціювали процес створення ОТГ

Жителі Вільшанського району ініціювали процес створення ОТГ

Під час громадських обговорень, які відбулися 6 березня у селищі Вільшанка, жителі громади більшістю голосів усіх, хто взяв участь у голосуванні, прийняли рішення інціювати процес об’єднання. Про це РК повідомили у прес-службі oбласнoгo Центру рoзвитку місцевoгo самoврядування.

За інформацією сайту Вільшанської райради, наразі район має одну селищну раду та 14 сільських рад, які об’єднують 24 населені пункти із центром у смт Вільшанка, і в яких мешкає загалом понад тринадцять тисяч осіб.

«У Вільшанському районі живуть активні та ініціативні люди, які представляють різні національності, зокрема, тут чимало нащадків переселенців з Балкан та Болгарії, і переважна більшість населення об’єднана ідеєю розвитку території, яка є рідною для них та їхніх родин» – зазначив Олег Яременко, директор Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування під час свого виступу на громадських слуханнях з приводу створення на Вільшанщині об’єднаної територіальної громади.

За його словами, на громадському обговоренні жителі громади більшістю голосів усіх, хто взяв участь у голосуванні, прийняли рішення інціювати процес об’єднання. Наступним кроком стане розгляд результатів обговорення на сесії селищної ради. 

190 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.