ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.06.2018 | 10:03

Жителі Кіровоградщини розпочали велопробіг через усю Україну

Жителі Кіровоградщини розпочали велопробіг через усю Україну

Керівник Олександрійського відділу Українського географічного товариства Леонід Балацький спільно з двома напарниками з Компаніївського та Кіровоградського районів розпочали трансукраїнський велопробіг. Про це йдетьсяна сайті "Олександрійські новини"

"Вони проїдуть 1260 кілометрів унікальним маршрутом – від крайнього північного населеного пункту Харківської області до міста Рені на березі Дунаю", – йдеться у повідомленні.

Мандрівники стартували з села Дегтярне вночі 21 червня. Після цього їхній шлях пролягатиме через Харків, Полтаву, Кременчук, Олександрію, Кропивницький, Первомайськ, Одесу, Вилкове, а фінішують учасники в Рені. Під час велопробігу учасники збиратимуть науково-дослідницький матеріал про місцевість, якою проїжджатимуть.

За словами Леоніда Балацького, велопробіг може стати рекордним для України як третій проїзд через всю країну від краю до краю на велосипеді.

Керівник місцевого осередку Українського географічного товариства регулярно організовує велопробіги з 2009 року. У 2010-му він проїхав всю Україну зі сходу на захід. Кожного року члени товариства влаштовують веломандрівки річками Кіровоградської області.

133 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.