ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.06.2018 | 13:20

Житель Олександрії загинув на заробітках у Польщі

Житель Олександрії загинув на заробітках у Польщі

Житель Олександрії розбився на смерть на заробітках у Польщі, впавши з даху будинку. Про це йдеться на сайті "Моя Олександрія".

Нещасний випадок стався в населеному пункті Луцім.

38-річний Станіслав Іванов, працюючи на будівництві, зірвався з даху п'ятиповерхового будинку. Отримані травми виявилися несумісні з життям.

Як розповіла колишня дружина загиблого Ірина, Станіслав працював в Олександрійській пожежно-рятувальній службі. На роботі він отримав планову відпустку і відправився на заробітки до Польщі. З урахуванням вислуги пожежні отримують великі відпустки, до 45 днів.

Станіслав в'їхав до Польщі 22 квітня і повинен був повернутися назад 1 червня. 12 днів знадобилося на розтин, розслідування та організацію доставки тіла, щоб поховати покійного. Алкоголю в крові загиблого не виявили. Похорон відбувся в Олександрії минулої  суботи, 9 червня.

Ірина додала, що родина вдячна українській і польській стороамі, а також пожежній службі за допомогу.

Щодо виплати компенсації за смерть, за словами Ірини, ніхто мови не веде.

"Як мені пояснили, компенсації ніякої немає, тому що він працював там нелегально. Нещасний випадок стався ніби з інтуристом. А зароблені ним гроші, як обіцяють, повинні надіслати", – зазначила жінка.

Також Ірина поділилася, що в той момент, коли оформляли доставку Станіслава, проходило оформлення ще п'яти тіл з України. На жаль, громадяни України вмирають і гинуть в Польщі нерідко.

Інформацію про смерть Іванова також підтвердили в пожежній службі та КП "Ритуал".

705 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.