ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.03.2019 | 14:47

Збалансування системи теплопостачання – один із пріоритетів розвитку обласного центру у 2019 році

Збалансування системи теплопостачання – один із пріоритетів розвитку обласного центру у 2019 році

Сьогодні, 18 березня, під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович кількома тезами окреслив головні питання, які розглядались в облдержадміністрації під час звіту за підсумками соціально-економічного розвитку міста у 2018 році, та пріоритети на поточний рік.

“Більшість керівників відділів та управлінь міської ради брали участь у цьому заході. Ви чули вимоги і завдання обласного керівництва. Ми знаємо спектр проблем і визначили об'єкти, програми, проекти, за якими працюємо в поточному році і думаємо про наступні роки. Оскільки програми, які ми складаємо, не короткострокові, а розраховані на кілька років, і в майбутньому повинні принести неабияку користь місту та кропивничанам, нам необхідно професійно і грунтовно розробити стратегії розвитку ключових галузей, особливо модернізацію теплопостачання міста”, – зауважив міський голова.

Андрій Райкович нагадав присутнім, що однією з головних вимог Кабінету Міністрів протягом багатьох років є встановлення лічильників, їх облік та чіткі механізми контролю, а отже і економії тих чи інших видів ресурсів. Нині у Кропивницькому показник розбалансування системи теплопостачання сягає понад 65 %, і ті заходи, які вживає міська влада для її збалансування, – це лише перші кроки. Серед пріоритетних завдань: повернення у комунальну власність міста теплогенеруючого підприємства, забезпечення та встановлення приладів обліку, що дозволить місту звернутись до НКРЕ для встановлення загальнодержавних тарифів. Наразі такого права Кропивницький не має, оскільки немає 100 % встановлених лічильників.

“На сьогодні кількість встановлених лічильників обліку теплової енергії становить усього 38 %. З таким показником ми не маємо права увійти в новий опалювальний сезон. І не сподівайтесь, що ми будемо десятками мільйонів дотувати вашу безгосподарність і неефективність роботи. Тому тільки ефективні пропозиції, тільки проект, який ми повинні представити громаді, ознайомити керівників комунальних, державних, приватних підприємств, і відповідно до проекту формувати систему теплозабезпечення міста”, – наголосив очільник міста.
203 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.