ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.09.2018 | 09:00

Завтра у театрі Кропивницького – вистава "Ассо та Піаф"

Завтра у театрі Кропивницького – вистава "Ассо та Піаф"

У неділю, 23 вересня, у Кропивницькому пройде вистава "Ассо та Піаф" Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру імені Садовського. Про це йдеться на сайті Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького.

Сторінка життя відомої співачки. Проникнення у долю однієї з найбільших легенд мистецтва ХХ століття здійснили актори театру Оксана Бандура (Піаф), народний артист України Валерій Прусс (Ассо), заслужений артист України Микола Чуча та заслужений артист України Анатолій Вольський (Мітті, директор «АВС»), заслужена артистка України Жанна Андрусишена (Симона, сестр  Едіт). Цікавий акторський ансамбль, який зріднив зрілу майстерність з талановитою молодістю. Тут поєдналися і сміх, і сльози, і кохання, й зворушлива французька музика. Неповторний голос Едіт Піаф вводить в атмосферу і сліз, і радості, і насолоди, і суму. І, звісно, кохання.

Режисер-постановник – народна артистка України Таїса Славінська. Сценографія – Анатолій Пеньковський.

Вистава розпочнеться о 17 годині. Тривалість – 1 година 30 хвилин без антракту.

Квитки можна придбати за посиланням.

244 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.