ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.03.2019 | 10:11

Запах весни: у Кропивницькому презентували виставку талановитих художниць. ФОТО

Запах весни: у Кропивницькому презентували виставку талановитих художниць. ФОТО

Учора, 22 березня, у галереї "Єлисаветград", що в обласному центрі, відкрили виставку художниць із Харкова Каріни Волошко та Наталії Третьякової.

Виставку відвідали понад сотня шанувальників мистецтва.

"Я зрозумів, що дуже мало запрошую жінок, аби вони презентували свої картини. Чоловіки більше вільні та мобільні і завжди беруть участь у виставках. Тому я запросив двух молодих художниць із Харкова. До галереї привезли 26 робіт. Картини виконали у жанрі натюрморту. Виставку назвали "Запах весни", адже нам так нині не вистачає тепла, світла та комфорту", – прокоментував власник галереї Микола Цуканов.

І додав, що загалом – це 99 виставка за вісім років у галереї..

"Ми знайомі із Миколою Цукановим уже півроку. І коли він запропонував створити спільну виставку із моєю колегою Наталією, я із задоволенням погодилися. На створення картин витрачаю час по-різному, головне на них передати почуття. Надихає мене саме життя", – зауважила Каріна Волошко.

Виставка буде діяти до 21 квітня.

"Ми активні учасники виставок і не могли відмовити запрошенню Миколи Цуканова. Заголом художники – щасливі люди, якщо вони у депресії то можуть її "винисти" на холст. При створенні роботи головне, щоб у глядача склалися враження, що картина створена протягом години. Він повинен відчути легкість і свіжість", – підкреслила Наталія Третьякова.

178 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.