ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.11.2017 | 16:57

"Кіровоградгаз" погрожує відключити Кропивницький від тепла

"Кіровоградгаз" погрожує відключити Кропивницький від тепла

Через систематичне нарощування заборгованостi ДП «Кiровоградтепло» ТОВ «ЦНТI «УНГА» та КП «Теплоенергетик» будуть вiдключенi вiд газопостачання з 10:00 27 листопада 2017 року. Про це iдеться на сайтi «Кiровоградгазу».

Станом на 24 листопада – незважаючи на багаторазовi нагадування про необхiднiсть отримання номiнацiй вiд постачальника природного газу НАК «Нафтогаз України» та погашення заборгованостi з розподiлу природного газу пiдприємствами ДП «Кiровоградтепло» ТОВ «ЦНТI «УНГА» та КП «Теплоенергетик» не вжили жодних заходiв щодо урегулювання ситуацiї.

На даний час заборгованiсть перед ВАТ «Кiровоградгаз» за послуги розподiлу газу становить: ДП «Кiровоградтепло» ТОВ «ЦНТI «УНГА»  – 9,96 млн грн, КП «Теплоенергетик»  – 4,51 млн грн.

Крiм того, обидва пiдприємства не отримали пiдтвердження надання номiнацiй вiд постачальника газу НАК «Нафтогаз України» через заборгованiсть за використаний газ: ДП «Кiровоградтепло» ТОВ «ЦНТI «УНГА»  – 141,2 млн грн, КП «Теплоенергетик» – 183,9 млн грн.

Попри те, що мешканцi Кропивницького добросовiсно розраховуються за спожитий газ i тепло, рiвень розрахункiв ДП «Кiровоградтепло» ТОВ «ЦНТI «УНГА» з НАК «Нафтогазом» у 2017 роцi становив всього 51%, КП «Теплоенергетик» 30%.

За таких умов на сьогоднi ДП «Кiровоградтепло» ТОВ «ЦНТI «УНГА» та КП «Теплоенергетик» здiйснюється несанкцiонований вiдбiр природного газу iз газорозподiльних мереж ВАТ «Кiровоградгаз», що є порушенням Кодексу газорозподiльних систем. Тому ВАТ «Кiровоградгаз», щоб не покривати результати безгосподарностi посадових осiб ДП «Кiровоградтепло» ТОВ «ЦНТI «УНГА» та КП «Теплоенергетик»,  та не брати на себе постiйно зростаючу заборгованiсть зазначених пiдприємств, змушений вiдключити їх вiд газопостачання.

"Кіровоградгаз" у своїх проблемах шукає винних, й звинувачує міську владу

484 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.