ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.04.2019 | 12:36

З обласного бюджету планують видiлити додатковi кошти на медицину

З обласного бюджету планують видiлити додатковi кошти на медицину

Наступного тижня проведуть позачергове засiдання депутатського корпусу обласної ради, на якому розглянуть питання уточнення бюджету. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА. 

"Перший квартал цього року закiнчився. Ми вже можемо уточнювати бюджет i спрямовувати додатковi фiнансовi ресурси на рiзнi напрями, зокрема і на галузь охорони здоров'я", – зауважив керiвник ОДА Сергiй Кузьменко.

Запланували видiлити кошти на матерiальне забезпечення i стимулювання роботи фахiвцiв центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Додатковий фiнансовий ресурс планують спрямувати також на придбання обладнання для обласного кардiологiчного та обласного онкологiчного диспансерiв.

За словами Кузьменка, кошти, видiленi з обласного бюджету на створення єдиного диспетчерського центру та посилення роботи служби екстреної медичної допомоги, частково освоїли. Зокрема, нещодавно придбали 5 сучасних реанiмобiлiв, оснащених найновiшим обладнанням. Уже на цьому тижні їх передадуть медикам.

197 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.