ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.06.2018 | 14:43

Волонтерка проекту "ЮНІСЕФ" зустрілась із кропивницькими студентами

Волонтерка проекту "ЮНІСЕФ" зустрілась із кропивницькими студентами

На другому медичному факультеті пройшла зустріч студентів та викладачів з Катериною Стус, волонтеркою проекту U-Report, що впроваджує в Україні дитячий фонд ООН ("ЮНІСЕФ"). Про це йдеться на сторінці медичного університету у Фейсбук.

Вона розповіла про мету проекту та діяльність в Україні. U-Report – це швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатися думку молоді щодо важливих суспільних питань. Усі, хто підписались на U-Report, отримуватимуть опитування з трьох-чотирьох питань щотижня. Потрібно лише сказати, що думаєш стосовно тієї чи іншої теми. Запитання можуть бути різними – від якості питної води до існування булінгу в школах. Долучитись можна через безкоштовні СМС, надіславши слово СТАРТ на номер 4224.

"ЮНІСЕФ" вивчає результати та співпрацює із партнерами, щоби опитування застосовували у програмах на практиці. Тому, чим більше учасників – U-репортерів, тим більше дослухатимуться до їхньої думки.

"Ми починаємо говорити на ці теми, зокрема, про булінг, а не замовчуємо їх. Так молодь може впливати на зміни у важливих сферах суспільного життя", – наголосила Катерина Стус.

Студенти могли долучитися до проекту просто під час розмови та отримати наліпки на телефони від U-Report.

107 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.