ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.11.2016 | 15:52

Волонтери просять будь-якої допомоги сиротi, який має низку хронiчних хвороб

Волонтери просять будь-якої допомоги сиротi, який має низку хронiчних хвороб

У Мiжнародному благодiйному фондi "Янгол Життя", з яким спiвпрацюють волонтери з Кропивницького, новий пiдопiчний - Юра Бойко. Про це волонтери повiдомляють у соцмережах i просять небайдужих надати йому посильну допомогу, адже у хлопця справдi безвихiдна ситуацiя.

«Цим хлопчиком уже шiсть рокiв опiкується волонтер Наталя Селецька, для якої вiн став прийомним сином. Iнакше тут i не скажеш... Юрi 31 грудня виповниться 26 рокiв, але виглядає вiн на 13–15 рокiв, худенький i дуже хворобливий. Кiлькiсть його дiагнозiв спiвставити просто неможливо. Деякi лiкарi розводять руками, не знаючи, що робити з ним далi. У Юри ревматоїдний артрит, тромбопенiя, лейкопенiя, вiн втратив зiр на одне око… До того ж, у Юри туберкульоз. Ранiше у нього був туберкульоз легень, який зараз перейшов у туберкульоз лiмфатичної системи. Такий туберкульоз лiкується важче. Тому i лiкування Юра переносить важче. Туберкульознi препарати знижують дiю гормональних препаратiв, якими вiн живе... Тодi у хлопця починаються рiзнi кровотечi…

Юра живе сам. Коли був у тубдиспансерi на лiкуваннi, у нього обiкрали будинок. I все, що волонтер Наталя Селецька збирала для нього роками, вкрали. У хлопця немає на даний момент нi телевiзора, нi холодильника, нi електрочайника, навiть, немає чим опалювати будинок…

Юра постiйно потребує фiнансової допомоги. Є препарати, якi для нього життєво необхiднi, без яких вiн жити не може, їх вартiсть у мiсяць близько тисячi гривень. Тому облаштувати будинок вiн просто не може… А на вулицi незабаром зима, як не замерзнути Юрi?... Можливо, хтось може допомогти дровами, пiлетами для опалення? Чи побутовими речами? Чи коштами на медичнi препарати i харчування? Чи продуктами харчування? Вiдгукнiться! Юра дуже чекає вашої допомоги», - йдеться у повiдомленнi.

Якщо ви знаєте, як допомогти Юрi, телефонуйте волонтеру Наталi Селецькiй: 099 038 17 50

2013 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.