ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.12.2018 | 13:14

Водiям Кіровоградщини пропонують зарплату понад 15 тисяч гривень

Водiям Кіровоградщини пропонують зарплату понад 15 тисяч гривень

На Кіровоградщині роботодавцi потребують 163 працiвникiв за професiєю «водiй автотранспортних засобiв». Про це повідомили у Кіровоградському обласному центрі зайнятості.

Водіїв готовi взяти на роботу на ТОВ «Вугiльна компанiя центр», КЗ «Кiровоградський академiчний обласний театр ляльок», головне управлiння нацiональної полiцiї в Кiровоградськiй областi, 22 державна пожежно-рятувальна частина територiального управлiння МНС України у Кiровоградськiй областi, ТОВ «Екостайл» та iнші.

Роботодавцi готовi платити водiям вiд «мiнiмалки» до понад 15 тисяч гривень. Таку заробiтну плату вони вказують пiд час подання вакансiй.

Так, ПАТ «Пересувна механiзована колона 37» платитиме водiєвi 9 тисяч гривень у мiсяць, а ТОВ «Фенiкс Транс Груп» запрошує водiя із оплатою працi 15285 гривень. 

Рiзницю у зарплатнi пояснюють вимогами до квалiфiкацiйного рiвня та категорiї працiвника, дальнiстю здiйснюваних поїздок, стажем роботи та матерiальною вiдповiдальнiстю за вантаж.

408 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.