ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Виставка кропивницького художника Андрія Надєждіна як його творчий погляд на сьогодення. ФОТО

Виставка кропивницького художника Андрія Надєждіна як його творчий погляд на сьогодення. ФОТО

Звичайно, хтось просто скаже, що в кропивницькому художньо-меморіальному музеї імені Олександра Осмьоркіна відкрито чергову виставку художника Андрія Надєждіна. Втім, ставити акцент на слові чергова не будемо, хоча б тому, що трапилося це 19 червня. В день п’ятдесятип’ятиріччя Андрія Михайловича. Представлено ж на ній роботи, як цьогорічні («Кіт і море або Спостерігаючи та осмислюючи»), так і минулих років (наприклад, «Під знаком Вола або Єгипетські ночі»). Вони на думку самого автора – про сьогодення. І мають глибокий філософський зміст. Як і назва самої виставки «Відбитки часопростору».

Презентація виставки виявилась доволі емоційною. Це відчувалося і тоді, коли присутні жваво реагували на запропоновані Андрієм Надєждіним світлини, з яких дивився маленький усміхнений хлопчик у вишиванці, з зовсім молодою мамою, чи учень художнього училища в Дніпрі з однокашниками, чи теперішній заслужений художник України в родинному колі. Де батько й сестра – теж знані художники. Ті емоції вирували й тоді, коли його щиро вітали, наголошуючи не тільки на творчих здобутках, але й неординарних людських якостях, від чого в ювіляра на очах забриніли сльози…

Втім, навряд чи могли присутні перелічити всі іпостасі цієї талановитої людини. Адже, крім, власне, пензля, він, як мистецтвознавець, добре володіє влучним словом для характеристики творів своїх колег-художників. Працівники ж музеїв у захопленні від зробленого ним на цій царині.  А ще він пише вірші і навіть вдало спробував себе, як перекладач із хорватської на українську…

Тож, приєднуючись до загального пошанування, зичимо Андрію Михайловичу успішного проведення виставки, міцного здоров’я і нових творчих здобутків.


200 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.