ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.04.2019 | 17:48

Викладачі ЦДПУ разом зі студентами продемонстрували свої танцювальні вміння. ФОТО

Викладачі ЦДПУ разом зі студентами продемонстрували свої танцювальні вміння. ФОТО

Сьогодні, 11 квітня, у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, що у Кропивницькому, провели конкурс "Танці з викладачами".

"Такий танцювальний конкурс проводимо вперше. У змаганнях візьмуть участь вісім пар. Хто саме буде представляти факультети вирішували студенти та викладачі. Готувалися учасники до конкурсу протягом двох місяців. Переможцем змагань буде тільки одна пара", – зауважив голова профкому ЦДПУ імені Винниченка Олександр Самосьєв.

Під час заходу на сцені виступали місцеві співаки та танцюристи. Загалом були присутні кілька сотень людей, зал був переповнений.

Нагороди вручав ректор університету Олег Семенюк.

Перше місце зайняла пара факультету фізичного виховання – викладачка Анастасія Мальник та студент Іван Гончаренко. Друге місце вибороли представники фізико-матиматичного факультету – викладач Ростислав Кривошия та студентка Вікторія Подрушляк. А третє місце зайняли учасники від факультету іноземних мов – викладачка Анна Ляшук та студент Іван Степаненко.

408 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.