ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.06.2017 | 12:30

Військових з Кіровоградщини нагородили медалями "За жертовнiсть та любов до України". ВIДЕО

Військових з Кіровоградщини нагородили медалями "За жертовнiсть та любов до України". ВIДЕО

Бiйцям 57-ї окремої мотопiхотної бригади та волонтерам вручили 16 медалей "За жертовнiсть та любов до України". Вiдзнаку започаткували два роки тому УПЦ КП. Про це йдеться у сюжетi "5 каналу". 

"Ми як церква, як вiряни, дякуємо нашим воїнам за їхнiй захист. I це таке матерiалiзоване слово "дякую", символ нашої подяки. Я впевнений, що кожен, хто захищає свою Батькiвщину, гiдний цiєї подяки", – зазначив Єпископ Кропивницький та Голованiвський Марк.
"Дуже приємно, що наша церква не стоїть осторонь вiд подiй, якi вiдбуваються у країнi. Звертає увагу на людей, якi допомагають державi у цей нелегкий час. Я думаю, що бiйцiв це надихне на новi звершення", – сказав волонтер Сергiй Топчiй.

Як стало вiдомо, кандидатури для нагородження узгоджували активiсти Кiровоградщини. Медалi бiйцям вручили на навчально-стрiлецькому полiгонi 57-ї бригади. Нинi вiйськовослужбовцi проходять там вiйськовий вишкiл перед вiдрядженням у зону АТО.


376 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.