ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.01.2018 | 15:45

Вiйськовi з Кіровоградщини долучилися до проекту «Ткана Україна». ФОТО

Вiйськовi з Кіровоградщини долучилися до проекту «Ткана Україна». ФОТО

Сьогоднi, 11 січня, в обласному госпiталi для ветеранiв вiйни вiдома майстриня килимарства, лауреат обласної премiї iменi Якова Паученка Валентина Добровольська розпочала роботу над створенням тканої мапи Криму. Це частина загальноукраїнського проекту «Ткана Україна», iнiцiйованого номiнантом Гранту Президента України Дариною Алєксєєнко. Про це йдеться на сайті   Кіровоградської ОДА.

Разом iз вiйськовими, якi лiкуються в госпiталi, до створення тканої мапи Криму долучилися працiвники медичної установи, волонтери, а також перший заступник голови облдержадмiнiстрацiї Сергiй Коваленко.

За словами посадовця, проект "Ткана Україна" є особливо важливим сьогоднi, адже символiзує єднiсть та непорушнiсть кордонiв нашої держави, за яку борються не лише вiйськовi, а й усi українцi. Пiсля того як майстринi з усiх регiонiв нашої держави створять мапи своїх областей, ткане панно України буде передане на постiйне зберiгання до Донецького обласного художнього музею. 

Нагадаємо, що минулого четверга в обласному художньому музеї Валентина Добровольска разом зi своїми юними помiчницями iз гуртка «Етно-арт» обласного Центру естетичного виховання приступила до створення тканої мапи Кiровоградської областi. Як вiдзначила директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадмiнiстрацiї Валентина Животовська, з усiх народних майстринь країни саме Валентинi Добровольськiй випала честь виткати карту Криму.

466 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.