ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.04.2018 | 11:37

Відкрито кримінальні провадження за фактом підкупу виборців у Дмитрівці Знам’янського району

Відкрито кримінальні провадження за фактом підкупу виборців у Дмитрівці Знам’янського району

Правоохоронні органи регіону вживають заходів задля забезпечення правопорядку, безпеки та законності виборчого процесу, який проходить в об’єднаних територіальних громадах Знам’янського та Олександрійського районів. Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Нині правоохоронними органи регіону розпочали два кримінальні провадження за фактами підкупу виборців, які мали місце в селі Дмитрівка Знам’янського району. 

Зокрема правоохоронці виявили два факти підкупу виборців довірених осіб двох кандидатів в депутати Дмитрівської об’єднаної територіальної громади. За 200 гривень громадянам пропонували віддати свій голос за кандидата однієї з політичних сил. 

За даними фактами відомості внесено до ЄРДР та розпочато кримінальні провадження за ч.2 ст. 160 ( підкуп виборця, учасника референдуму) КК України. Санкція статті передбачає покарання за цей вид злочину у виді позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років. 

159 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.