ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.07.2018 | 17:30

Відділення гінекології перинатального центру у Кропивницькому відкриється у вересні

Відділення гінекології перинатального центру у Кропивницькому відкриється у вересні

Близько півтора мільйона гривень виділили з міського бюджету на ремонт відділення консервативної гінекології міського перинатального центру. Про це йдеться на сайті міської ради Кропивницького.

Зараз колишній пологовий будинок №1 поступово перетворюється у зразковий перинатальний центр, де жінки і новонароджені діти отримуватимуть весь спектр медичних послуг, спрямованих на поліпшення охорони здоров’я матері та дитини.

Будівельні роботи у приміщеннях відділення тривають, щоб уже до Дня міста у вересні воно відкрилося і там могли лікуватися жінки.

"Цей лікувальний центр останні роки успішно розбудовується. Щорічно ми вкладаємо кошти міського бюджету в те, щоб усі без винятку технологічні, функціональні та лікувальні приміщення були приведені до відповідних норм світових стандартів, а медичні послуги – були найкращого рівня. Ми реалізовуємо узгоджену із депутатським корпусом програму розвитку медичної сфери міста, яка крок за кроком виконується", – зазначив міський голова Андрій Райкович під час перевірки будівництва.

258 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.