ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.12.2017 | 17:40

Вiд початку року на пiдприємствах областi виявлено бiльше 16 тисяч порушень у сферi охорони працi

Вiд початку року на пiдприємствах областi виявлено бiльше 16 тисяч порушень у сферi охорони працi

Про це пiд час наради в облдержадмiнiстрацiї повiдомив начальник управлiння Держпрацi у Кiровоградськiй областi Сергiй Подорожнiй iдеться на сайтi Кiровоградської ОДА.

За його словами, було перевiрено бiльше 170 суб’єктiв господарювання. При цьому, було виявлено бiльше 16 тис. порушень у сферi охорони працi. За результатами перевiрок, до адмiнiстративного суду направлено 18 позовних заяв - призупинено роботу 31 об’єкта, на порушникiв накладено бiльше 700 штрафiв на суму 246 тис. грн.

Побiльшало в областi ситуацiї з травматизмом на виробництвi. Вiд початку року сталося 107 нещасних випадкiв на виробництвi, пiд час яких постраждали 111 працiвникiв (за аналогiчний перiод минулого року – 77 працiвникiв). Найбiльше травмованих працiвникiв – у Кропивницькому (61 чоловiк), у Кiровоградському районi та мiстi Олександрiї (по 7 чоловiк), Маловискiвському районi (6 чоловiк), у Знам'янському, Новоукраїнському районах та мiстi Свiтловодську (по 4 чоловiки).

Зменшився рiвень смертельного травмування працiвникiв (6 проти 14 у аналогiчному перiодi минулого року). Зокрема, 2 летальних випадки сталися у сiльському господарствi, по 1 випадку на автомобiльному транспортi, у газовiй, хiмiчнiй та харчовiй промисловостi.

Серед головних причин, що призвели до нещасних випадкiв, Сергiй Подорожнiй назвав порушення трудової та виробничої дисциплiни, зокрема, перебування на робочому мiсцi у станi алкогольного сп’янiння, а також використання технiки та обладнання, що не пройшли технiчнi огляди.


149 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.