ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.07.2017 | 10:43

Вартість вилучених наркотиків під час обшуків у Кропивницькому сягає мільйона – прокуратура

Вартість вилучених наркотиків під час обшуків у Кропивницькому сягає мільйона – прокуратура

Як писав РК, правоохоронцi Кiровоградщини цими вихiдними провели 26 обшукiв у справi про наркоторгiвлю. У прес-службi прокуратури областi повiдомили, що вартiсть вилученого сягає мiльйона гривень. 

«Прокуратурою Кiровоградської областi спiльно з полiцiєю припинено дiяльнiсть злочинної групи наркодiлкiв, яких пiдозрюють у торгiвлi психотропними речовинами. Вартiсть вилученого «психотропу» за цiнами «чорного ринку» складає бiльше мiльйона гривень.
Вiдомостi до Єдиного реєстру досудових розслiдувань внесено за ч. 2 ст. 307 Кримiнального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв) та ч. 1 ст. 263 Кримiнального кодексу України (незаконне поводження зi зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). 
У ходi досудового розслiдування встановлено, що торгiвлю психотропними речовинами органiзовано двома мешканцями Кропивницького. Ними до злочинної дiяльностi залучено низку iнших осiб, якi за їх вказiвками займалися пошуком «клiєнтiв» та збутом наркотичних засобiв. 
Прокуратурою пiд час санкцiонованих судом обшукiв у 7 пiдозрюваних осiб виявлено та вилучено бiльше нiж пiвкiлограма речовини, схожої на амфетамiн, електроннi ваги, значну кiлькiсть спецiальних ємностей для її пакування, готiвку та iншi цiннi речi, арсенал зброї, боєприпасiв та вибуховi пристрої. 
Вирiшується питання обрання пiдозрюваним особам запобiжних заходiв. Прокуратура наполягатиме на триманнi пiд вартою. 
Досудове розслiдування триває»
, - йдеться у повiдомленнi. 

У прес-службі поліції області повідомили, що у групі зловмисників діяв чіткий розподіл ролей, особи дотримувалися суворих умов конспірації. Нових клієнтів, які виявляли бажання придбати наркотичні засоби, до того ретельно перевіряли. Траплялося і так, що окремим «споживачам» відмовляли у продажу через те, що вони викликали підозри у «продавців». Постійні клієнти могли отримати наркотики в борг.

«Для власної перестороги зловмисники використовували дорогі автомобілі, в яких, окрім наркотичних засобів, перевозили з собою зброю.
Так, під час санкціонованих обшуків за місцем мешкання підозрюваних та у салонах належних їм транспортних засобів поліцейськими було виявлено і вилучено предмети, зовні схожі на гранати та запали до них – у кількості 4 одиниць, 4 пістолети, обріз мисливської рушниці та гладкоствольну зброю, 1 автомат, близько сотні набоїв різного калібру. Походження арсеналу нині з’ясовують оперативники.
Загалом із незаконного обігу правоохоронці вилучили значну кількість вже розпакованих доз «психотропу», пакети та пластикові колби для пакування, ваги, грошові кошти від його продажу. А також золоті вироби, колекційну холодну зброю, годинники, телефони і планшети, побутову техніку та інші цінні речі, які могли бути отримані від клієнтів у рахунок оплати», -
розповів начальник поліції Кіровоградської області Сергій Кондрашенко.

За ці дії зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років із конфіскацією майна.

315 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.