ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.02.2019 | 09:35

В області провели навчання iз забезпечення порядку пiд час виборчого процесу. ФОТО

В області провели навчання iз забезпечення порядку пiд час виборчого процесу. ФОТО

У Кіровоградській області на базі ситуаційного центру ГУНП за дорученням керiвництва Нацiональної полiцiї та МВС України, учасники навчань вiдпрацювали органiзацiю взаємодiї та координацiї дiй правоохоронцiв пiд час виборчого процесу i проведення масових заходiв. Про це повідомили у секторі комунiкацiї полiцiї в областi.

«Навчання спрямованi на налагодження чiткої взаємодiї та комунiкацiї мiж усiма пiдроздiлами в умовах, що ускладнюють оперативну обстановку. Ми маємо бути готовими до виникнення будь-яких ситуацiй, аби належним чином забезпечити правопорядок, у тому числi i пiд час виборчого процесу», – зауважив заступник керiвника полiцiї областi Олексiй Нiколаєв.

До проведення тренувань у рамках виконання ввiдних завдань залучили полiцейських, зокрема, представникiв роти полiцiї особливого призначення, патрульної полiцiї, полiцiї дiалогу, кiнологiчної та вибухотехнiчної служб, Кропивницького вiддiлу, роти «Святослав», а також рятувальникiв та нацгвардiйцiв.


105 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.