ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.04.2019 | 11:04

В області провели холодну регенерацію дороги Кропивницький-Миколаїв. ФОТО

В області провели холодну регенерацію дороги Кропивницький-Миколаїв. ФОТО

На замовлення служби автомобільних доріг у Кіровоградській області на 4,8 кілометра автодороги Кропивницький-Миколаїв  підрядники провели холодну регенерацію. Про це повідосляє прес-служба САД в області.

Це технологія, що відновлює та посилює основу дороги, в її основі – використання старих матеріалів дорожнього одягу. Вже багато років її використовують провідні будівельні компанії США та Європи, а тепер активно застосовує і Україна.

Якщо детальнiше, то спецiальна машина переробляє iснуючi дефектнi шари дорожнього одягу на новi мiцнi та однорiднi. Спочатку поверхню фрезують, отримуючи органiчно-мiнеральну сумiш iз зфрезерованого асфальтобетону та щебеневих матерiалiв основи, додають до неї одночасно в’яжучi компоненти (бiтумна емульсiя i цемент) та розподiляють рiвномiрним шаром. Далi – заключне ущiльнення дорожнiми котками.

У результатi цих манiпуляцiй виходть мiцний конструктивний шар дорожнього одягу з поліпшеними фiзико-механiчними характеристиками. Так дорога готова витримувати бiльшi навантаження, нiж на якi була розрахована при будiвництвi.

На разi на дорозi Н-14 працює два пiдрядники i обидва застосовують холодний ресайклiнг при ремонтi, як i передпачили у проектi. Наскiльки якiснi матерiали та чи витримана технологiя до дрiбниць, перевiряють спiвробiтники лабораторiї САД i нарiкань поки немає.

440 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.