ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.03.2019 | 13:08

В області понад півсотні пенсіонерів отримали підвищення понад тисячу гривень

В області понад півсотні пенсіонерів отримали підвищення понад тисячу гривень

З 1 березня нинішього року провели прерахунок пенсій на виконання частини 2 статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Зазначена стаття передбачає щорічну індексацію пенсій на 17 відсотків. На цьому сьогодні, 19 березня, пiд час апаратної наради в ОДА наголосив заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Юрій Шарпінський.

"В області перерахували пенсії 249 тисячам пенсіонерів з урахуванням середньої заробітної плати, збільшеної на 17 відсотків. Урядова постанова визначила, що у разі, якщо розмір підвищення пенсійної виплати у результаті перерахунку не досягає 100 гривень, то до такого підвищення встановлюють доплату, щоб сума збільшення пенсійної виплати становила 100 гривень. Таку доплату встановили 57 тисячам осіб ( 26 відсотків від тих, хто отримав підвищення). В області доплату від 100 до 400 гривень отримали 65 тисяч пенсіонерів або 30 відсотків", – зауважив Юрій Шарпінський.

І додав, що у березні 60 тисяч пенсіонерів отримали підвищення понад 1000 гривень. Також одноразову доплату встановили 56 тисячам осіб. Розмір одноразової індексації визначили пастановою № 124 Кабміну України від 20 лютого нинінього року. Її розмір становить 2410 гривень.

219 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.