ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.01.2019 | 16:48

В області до полiцiї надiслали дев'ять повiдомлень про порушення, пов’язанi з виборчим процесом. ВІДЕО

В області до полiцiї надiслали дев'ять повiдомлень про порушення, пов’язанi з виборчим процесом. ВІДЕО

На Кiровоградщинi вiд початку виборчої кампанiї до полiцiї надiслали дев'ять повiдомлень про порушення, пов’язанi з виборчим процесом. На теперiшнiй час за п'ятьма фактами, якi зафіксували у Кропивницькому, Свiтловодську та Знам’янцi, перевiрки уже закінчили. Про це ідеться на сайті національної поліції України.

Стосовно осiб склалали адмiнiстративнi матерiали за статтями 212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матерiалiв передвиборної агiтацiї, якi не мiстять вiдомостей про установу, що здiйснила друк, їх тираж, iнформацiю про осiб, вiдповiдальних за випуск) та 212-14 (порушення порядку розмiщення агiтацiйних матерiалiв чи полiтичної реклами або розмiщення їх у заборонених законом мiсцях) КУпАП.

«Ми готовi оперативно реагувати на усi повiдомлення громадян про порушення виборчого законодавства. В обласному главку вiдомства створили робочу групу у складi представникiв пiдроздiлiв превентивної дiяльностi, патрульної полiцiї та оперативних служб для вжиття вiдповiдних заходiв», – зазначив заступник начальника головного управлiння полiцiї областi Олексiй Нiколаєв.

Більше – у відео.


111 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.