ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.02.2019 | 11:10

В обласному центрі затримали безвідповідального батька

В обласному центрі затримали безвідповідального батька

У Кропивницькому патрульнi полiцейськi затримали безвiдповiдального батька, який має багаторiчну заборгованiсть зi сплати алiментiв. Про це повiдомив керiвник обласної юстицiї Вадим Гуцул.

«Полiцейські прибули на виклик спiвмешканки боржника, яка стверджувала, що стала жертвою домашнього насильства. За її словами, чоловiк у станi алкогольного сп’янiння виганяв її з дому i нецензурно лаявся. Пiд час перевiрки особи полiцейськi виявили, що затриманий перебуває у розшуку за несплату алiментiв», – розповiв Вадим Гуцул.

Згiдно з даними державної виконавчої служби, боржник не працює i не має у власностi майна.

«Чоловiк заборгував на користь своєї доньки Полiни понад 75 тисяч гривень. Окрiм цiєї суми, вiн має сплатити ще й штраф за тривале ухилення вiд своїх батькiвських обов’язкiв у розмiрi майже 34 тисячі гривень», – додав посадовець. 

Зараз державнi виконавцi вжили заходiв щодо притягнення боржника до адмiнвiдповiдальностi, яка передбачає виконання суспiльно корисних робiт.

Довідково: у 2018 роцi в розшук на Кiровоградщинi оголосили 604 безвiдповiдальних батькiв. Що стосується примусових робiт, їх вiдпрацювали 44 неплатника. Завдяки цьому вдалося стягнути понад 94 тисячі гривень боргiв iз алiментiв.

166 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.