ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.03.2019 | 09:00

В обласному центрі за два тижні прогрейдерували 24 вулиці та провулки. ФОТО

В обласному центрі за два тижні прогрейдерували 24 вулиці та провулки. ФОТО

У Кропивницькому від початку тижня спеціалісти комунального підприємства «Універсал 2005» ліквідовували ямковість на дорогах міста. Про це ідеться на сайті міськради.

Асфальт відновлювали на ділянках, пошкоджених після зимового періоду експлуатації на вулицях Івана Олінського, Андріївській, Габдрахманова, на перехрестях вулиць Академіка Тамма та Яновського, Академіка Корольова і Волкова.

"На роботи з асфальтування ям комунальники використали 19 тонн асфальту", – зауважив очільник КП «Універсал 2005» Віктор Панішко.

Фахівці підприємства почали вирівнювати проїжджу частину шляхів із грунтовим покриттям. За два тижні прогрейдерували 24 вулиці та провулки. Це провулки 1-й Новгородський, Остапа Вишні, Вишняківський, Масляниківський, Санаторний, Дніпровський, Ананіївський, Степовий, вулиці Ігоря Горовенка, Тамбовську, Ярославську,  Миколи Міхновського, Кавказьку, Батуринську, Івана Франка, Петра Лахмана, Шахтарську, 2-гу Залізничну, Миколаївську, Водогінну,  Сергія Котового та  Вадима Височина.

127 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.