ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.11.2017 | 11:15

В обласному центрi встановили новий спортивний майданчик. ФОТО

В обласному центрi встановили новий спортивний майданчик. ФОТО

У Кропивницькому бiля школи № 35 встановили новий спортивний майданчик. iнiцiативу вдалося реалiзувати завдяки виграному проекту в "Громадському бюджетi".

 Ранiше бiля школи  просто нiчого не було, крiм поля, а школярiв багато, мiкрорайон густонаселений. Тож можна пропагувати здоровий спосiб життя та здоровий дух на словах, а можна вийти з iнiцiативою й довести iдею до справи. 

Все почалося саме з iнiцiативи колективу школи на чолi з Юрiєм Конопатом. Весь заклад – учнi та вчителi – дуже хотiли, аби бiля школи нарештi з’явився сучасний спорткомплекс для вуличних занять. Аби пiдтягуватися, качати прес, змiцнювати рiзнi групи м’язiв. Тому вийшли з проектом на конкурс, де самi городяни голосують за проект, а грошi на нього видiляють з громадського бюджету мiста. Проект перемiг, фiнанси на реалiзацiю нарештi отриманi, а за виконавцями дiло не заржавiло. Саме колектив УВП УТОС виготовив та встановив в обласному центрi вже кiлька десяткiв дитячих та спортивних майданчикiв. Тож саме це пiдприємство iнiцiатори i подали як виконавця проекту. 

"Я вдячний за довiру колективу школи та начальнику управлiння освiти мiської ради Ларисi Костенко. Ми знали, що вiд нас чекають якiсної та швидкої робити i не пiдвели, - говорить директор пiдприємства Вадим Савченко. – Ми також знали, що дiти й молодь давно мрiяли про власний майданчик у своєму районi. Це спорткомплекс для занять популярним воркаутом. Всi спортивнi знаряддя безпечнi, якiснi та надiйнi. Я радий, що нашi фахiвцi долучилися до цього проекту й ми щойно встановили довгожданий подарунок. Тiльки так можна привчати дiтей до спорту – приходьте, займайтеся, все безплатно й поряд iз школою чи домом. Бережiть те, що зроблено з вашої iнiцiативи".


894 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.