ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.03.2019 | 12:26

В обласному центрі визначать єдиного балансоутримувача пам'ятників міста. ФОТО

В обласному центрі визначать єдиного балансоутримувача пам'ятників міста. ФОТО

Триває інвентаризація технічного стану пам'ятників у Кропивницькому, пам'ятних знаків та прилеглих до них територій. За дорученням міського голови Андрія Райковича, відділ з охорони культурної спадщини управління містобудування та архітектури міської ради Кропивницького здійснює не тільки обстеження, а й фотофіксацію стану таких об’єктів, інформує прес-служба мської ради.

"Ми добре розуміємо, що ситуація з пам'ятниками у Кропивницькому іноді виглядає досить критично, і про це яскраво свідчить  наш фотозвіт, але це лише перші кроки для комплексного підходу у вирішенні питання реконструкції, ремонту, реставрації, пристосування, збереження пам'ятників міста", – відзначив начальник управління містобудування та архітектури міської ради Вадим Мездрін.

І додав, що згодом на основі проведеної інвентаризації приймуть рішення щодо єдиного балансоутримувача пам'ятників міста.

100 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.