ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.12.2018 | 17:02

В обласному центрі створять карту дорожних робіт

В обласному центрі створять карту дорожних робіт

Сьогодні, 4 грудня, у Кропивницькому провели прес-конференцію члени коаліції громадської організації "Рада експертів" щодо старту нового проекту "Дорожня Карта Рeформ Кропивницького".

"Головні наші завдання – нанести на карту всі дорожні роботи, кошти на які виділили з міського та обласного бюджетів. У 2019 році плануємо позначити кожен ремонт, по якому проводитимуть тендер. Також будемо залучати громадськість до участі у цій ініціативі – охочі фіксуватимуть порушення ремонтних робіт на дорогах", – зауважив провідний експерт робочої групи боротьби з корупцією Павло Лісниченко.

Спікери також розповіли, які ще завдання ставлять перед собою.

"Нині медична реформа в Україні є проблематичною. У рамках цього проекту наша команда буде працювати над тим, аби в  області сформували нову систему медичної допомоги. Таким чином ми донесемо інформацію громадянам про те, які ліки – платні, а які – безкоштовні та як їх можна отримати", – повідомив провідний експерт робочої групи з медичної реформи "Ради експертів" Володимир Бочаров-Туз.
165 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.