ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.06.2017 | 10:48

В обласному центрі програма "Доступні ліки" перевиконується

В обласному центрі програма "Доступні ліки" перевиконується

Урядова програма "Доступні ліки", що передбачає безкоштовне, або з доплатою отримання ліків від серцево-судинних хвороб, бронхіальної астми, цукрового діабету ІІ типу, перевиконується. Про це під час апаратної наради прозвітувала начальниця міського управління охорони здоров'я Оксана Макарук.

Цьогоріч на реалізацію програми міський бюджет отримав з держбюджету 3 млн. 77 тис. грн. Рецепти виписують 4 медзаклади - Центри первинної медико-санітарної допомоги №1 і №2, МСЧ № 19 та Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини, що на селищі Гірничому. Наразі у програмі беруть участь 12 аптечних мереж - 42 аптеки.

Кропивницький зараз на 2-гому місці в області за виконанням Програми.

Станом на 1 червня виписано 23 763 рецептів. Найпоширенішими захворюваннями є: 85,6% - серцево-судинні, 13,1% - цукровий діабет, 1,3% -  бронхіальна астма.

З озвучених проблем - перебої з постачанням ліків в аптеки, відсутність ліків, що пов'язано з імпортерами. Ці питання вирішуються на урядовому рівні.

Як зазначила посадовець, аптеки за виписаними рецептами видали 17 724 препаратів на 770,9 тис грн, що складає 112,8% виконання. Тобто, програма перевиконується. Аптекам за видані ліки наразі виплатили 679,1 грн.

219 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.