ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.12.2018 | 15:03

В обласному центрі презентували виставку витинанок майстрині Ольги Коломієць. ФОТО

В обласному центрі презентували виставку витинанок майстрині Ольги Коломієць. ФОТО

Сьогодні, 12 грудня, у Кропивницькому у центрі народної творчості відкрили персональну виставку майстрині Ольги Коломієць.

"Це – уже друга її виставка. Чотири року тому тут представили колекцію із перших витинанок. На ній презентували козаків Мамаїв, але їх було не так багато. Та виставка надихнула мене на створення саме Мамаїв. Я почала збирати книги, де були їхні зображення. І так сталося, що голова спілки майстрів народного мистецтва Євген Шевченко надрукував у каталозі кращий витвір мистецтва за 2015 рік саме мою колекцію козаків. Там було понад 30 робіт. Це і надихнуло мене працювати надалі", – зауважила Ольга Коломієць.

І додала, що на створення колекції витратила два роки.

Довідково: Ольга Коломієць – українська художниця. Член національної спілки художників України; майстер народного мистецтва національної спілки майстрів народного мистецтва України; завідувач відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею; лауреат обласної премії у галузі архітектури, геральдики, вексилології та декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка за 2013 рік у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво".

244 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.