ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.12.2018 | 13:00

В обласному центрі команда юстиції розповіла про булінг представникам педагогiчних i батькiвських рад. ФОТО

В обласному центрі команда юстиції розповіла про булінг представникам педагогiчних i батькiвських рад. ФОТО

У Кропивницькому команда юстицiї Кіровоградської області обговорила із представниками педагогiчних i батькiвських рад iз усього мiста протидiю цькування дітей у школах. Про це повідомляє прес-служба ГТУЮ в області.

«Мiнiстр юстицiї Павло Петренко та Мiнiстр освiти i науки Лiлiя Грiневич першими пiдняли на такий масштабний рiвень проблему булiнгу у навчальних закладах України, хоча це ганебне явище впродовж тривалого часу ретельно приховувалось. Це призвело до того, що дiти, якi зiштовхнулися із агресiєю однолiткiв, не знають, як правильно вийти із ситуацiї, тому що просто не розумiють, куди звернутися», – розповiв керiвник обласної юстицiї Вадим Гуцул.

Посадовець також вiдзначив про те, що 40 % жертв булiнгу, згiдно з офiцiйними результатами дослiджень дитячого фонду ООН, нi з ким не дiляться зi своєю проблемою.

«I вчителi, i батьки мають активно реагувати на випадки агресiї мiж дiтьми. Це стосується рiзних видiв цькувань, у тому числi й психологiчного. При цьому важливо усвiдомити, чому саме дитина потрапила у подiбну ситуацiю. З цим може допомогти дитячий психолог», – додав Гуцул.

134 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.